34.538.10 NOTE CORK - A5 notes

Stoku
9.950
Mbërritja 8.000
17.08.24.


Informatat themelore

Kodi 34.538.10
Model NOTE CORK
Përshkrimi Notes me skaje të rrumbullakosura, brez elastik dhe mbajtëse stilolapsi
Ngjyra E zezë
Paketë 50
Pesha neto 0.22 kg
Materiali Plutë, Eko lekurë
Pajisje shtesë Mbajtës I lapsit
Shtypi Shtyp digjital, Vulë e thatë
Formati A5
lloji I letrës Ivory
Barcodi 8605040085851

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.31 x 0.245 x 0.355 m
Pesha bruto e kutisë 11.98 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 482010300000

Produkte të ngjashme