34.366.10 NOTE MINI - A6 notes

Stoku
0
Mbërritja 15.000
13.06.24.
10.000
24.08.24.


Informatat themelore

Kodi 34.366.10
Model NOTE MINI
Përshkrimi Fletore A6 me skaje të rrumbullakosura dhe brez elastik
Ngjyra E zezë
Paketë 100
Pesha neto 0.10 kg
Materiali Eko lekurë
Shtypi Gravim me laser, Sito shtyp, Shtyp digjital, Shtypje me foljie te nxehtë, Vulë e thatë
Formati A6
lloji I letrës White
Barcodi 8605040020401

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 100 Copë
Përmasat e cartonit 0.31 x 0.22 x 0.355 m
Pesha bruto e kutisë 10.30 kg
Vëllimi I kutisë 0.02 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 482010300000

Produkte të ngjashme