34.427.10 NOTE MINI AB - Notes antibakterial formati A6

Stoku
0
Mbërritja 5.000
27.07.22.


Informatat themelore

Kodi 34.427.10
Model NOTE MINI AB
Përshkrimi Fletore antibakteriale A6 me skaje të rrumbullakosura dhe brez elastik
Brendi PRO BOOK
Ngjyra Black
Paketë 50
Pesha neto 0.10 kg
Materiali Eko lekurë
Shtypi Gravim me laser, Sito shtyp, Shtyp digjital, Shtypje me foljie te nxehtë, Vulë e thatë
Tema Anti bakterial, #staysafe
Formati A6
lloji I letrës White
Barcodi 8605040099070

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.21 x 0.19 x 0.37 m
Pesha bruto e kutisë 5.48 kg
Vëllimi I kutisë 0.01 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 482010300000

Produkte të ngjashme