57.029.10 NOVA MEN - Jelek

S M L XL XXL 3XL
Stoku 468 1.418 1.374 964 460 317
Mbërritja 1.000
20.09.24.
100
12.09.24.
1.500
20.09.24.
800
20.09.24.
200
20.09.24.


Informatat themelore

Kodi 57.029.10-S
Model NOVA MEN
Përshkrimi Jelek i lehtë, jakë i mbushur me tegela, jakë e lartë, dy xhepa para me zinxhir dhe një xhep i brendshëm, zinxhir i fshehur i brendshëm në pjesën e pasme për qasje të lehtë kur printoni
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 20/1
Pesha neto 0.45 kg
Materiali Poliester
Shtypi Qepje
Gjinia Unisex, Model binjak
Barcodi 8605025667515

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.38 x 0.35 x 0.54 m
Pesha bruto e kutisë 10.29 kg
Vëllimi I kutisë 0.07 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 620190000000

Produkte të ngjashme