57.030.10 NOVA WOMEN - Jelek për femra

S M L XL XXL
Stoku 518 800 1.020 190 168
Mbërritja 100
15.11.24.
100
15.11.24.


Informatat themelore

Kodi 57.030.10-S
Model NOVA WOMEN
Përshkrimi Jelek për femra , jakë e lartë, dy xhepa me zinxhirë përpara dhe të brendshëm, me zinxhir të padukshëm në pjesën e poshtme të shpinës për akses më të lehtë të printimit
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 20/1
Pesha neto 0.38 kg
Materiali Poliester
Shtypi Qepje
Gjinia Femra, Model binjak
Prerja I hollë
Barcodi 8605025667690

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.365 x 0.405 x 0.59 m
Pesha bruto e kutisë 8.68 kg
Vëllimi I kutisë 0.09 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 620190000000

Produkte të ngjashme