41.196.71 OLIO - Pjatë për servirje nga guri rrasa dhe set për djathra me dorëza druri, 3/1

Stoku
1.821


Informatat themelore

Kodi 41.196.71
Model OLIO
Brendi CASTELLI
Ngjyra Bezhë
Paketë 16
Pesha neto 0.54 kg
Materiali Dru
Pajisje shtesë Kuti për dhurata
Shtypi Gravim me laser, Sito shtyp, Tampon
Barcodi 8605040048313

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 16 Copë
Përmasat e cartonit 0.3 x 0.17 x 0.42 m
Pesha bruto e kutisë 9.08 kg
Vëllimi I kutisë 0.02 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 821192000000

Produkte të ngjashme