34.417.10 ONTARIO NOTE - A5 notes

Stoku
0


Informatat themelore

Kodi 34.417.10
Model ONTARIO NOTE
Përshkrimi Fletore A5 me skaje të rrumbullakosura, brez elastik, mbajtëse stilolapsi dhe xhep në kapakun e jashtëm
Brendi PRO BOOK
Ngjyra E zezë
Paketë 20
Pesha neto 0.32 kg
Materiali Termo-sensitive eko lekurë
Pajisje shtesë Xhepi I brendshëm, Mbajtës I lapsit
Shtypi Gravim me laser, Sito shtyp, Shtyp digjital, Vulë e thatë
Tema Made in Europe
Formati A5
lloji I letrës Ivory
Barcodi 8605040027905

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.17 x 0.25 x 0.345 m
Pesha bruto e kutisë 6.80 kg
Vëllimi I kutisë 0.01 m3
Vendi i origjinës Serbia
Kodi HS 482010300000

Produkte të ngjashme