OPUS - Kufje pa tel të palosshme

Pasqyra e stokut

37.804.10

Thirrje për çmim

Stoku
1986

Produkte të ngjashmeInformatat themelore

Kodi 37.804.10
Model OPUS
Përshkrimi Kufje bluetooth të palosshme me lexues kartash MicroSD dhe radio, në një kuti dhuratë
Brendi PIXO
Ngjyra Black
Paketë 20/1
Pesha neto 0.36 kg
Materiali Plastikë
Pajisje shtesë Bluetooth, Kuti për dhurata
Shtypi Shtyp digjital
Barcodi 8605040022160

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.345 x 0.37 x 0.465 m
Pesha bruto e kutisë 7.92 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 851830009000