50.062.10 ORGANIC T - Bluzë prej pambuku organik

XXS XS S M L XL XXL 3XL 4XL
Stoku 0 0 0 1.235 4.823 5.578 2.361 117 0
Mbërritja 1.000
01.11.23.
1.000
01.11.23.
2.950
01.11.23.
4.500
01.11.23.
5.900
01.11.23.
5.900
01.11.23.
2.450
01.11.23.
500
01.11.23.
200
01.11.23.


Informatat themelore

Kodi 50.062.10-XXS
Model ORGANIC T
Përshkrimi 160 g/m2, e qepur nga tubi, qepje dopio ne render, menge dhe fund, qepje shtese pergjat shpatullave, jake e perforcuar me shirit
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 50/5/1
Pesha neto 0.13 kg
Materiali Pambuk
Pajisje shtesë Etiketë lehtë e hjekshme
Gram 160 g/m2
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, DTG (digitalna štampa)
Tema Pambuk organik, I reciklueshëm, SUMMER
Gjinia Unisex
Prerja Klasike
Barcodi 8605040049549

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.38 x 0.18 x 0.58 m
Pesha bruto e kutisë 7.56 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 610910000000

Produkte të ngjashme