34.461.10 OSLO B5 - B5 notes

Stoku
3.945


Informatat themelore

Kodi 34.461.10
Model OSLO B5
Përshkrimi Fletore B5 me skaje të rrumbullakosura, brez elastik, mbajtëse stilolapsi dhe xhep në kapakun e brendshëm
Brendi PRO BOOK
Ngjyra Black
Paketë 20
Pesha neto 0.43 kg
Materiali Termo-sensitive eko lekurë
Pajisje shtesë Soft touch, Xhepi I brendshëm, Mbajtës I lapsit
Shtypi Gravim me laser, Sito shtyp, Shtyp digjital, Shtypje me foljie te nxehtë, Vulë e thatë
Tema Made in Europe
Formati B5
lloji I letrës White
Barcodi 8605040053928

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.2 x 0.28 x 0.36 m
Pesha bruto e kutisë 9.56 kg
Vëllimi I kutisë 0.02 m3
Vendi i origjinës Serbia
Kodi HS 482010300000

Produkte të ngjashme