14.179.10 OTTO - Set me stilolapsa me top dhe cilindër

Stoku
0
Mbërritja 3.000
10.08.24.


Informatat themelore

Kodi 14.179.10
Model OTTO
Ngjyra E zezë
Paketë 50/25/1
Materiali Metal
lloji I produktit Roller, Stilolaps
Pajisje shtesë Kuti për dhurata
Shtypi Gravim me laser
Barcodi 8605040067987

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0 x 0 x 0 m
Pesha bruto e kutisë 0.00 kg
Vëllimi I kutisë 0.00 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 960850000000

Produkte të ngjashme