55.005.12 OXFORD LSL MEN - Këmishë me mëngë të gjata për meshkuj

S M L XL XXL 3XL 4XL
Stoku 265 509 757 1.009 268 102 135


Informatat themelore

Kodi 55.005.12-S
Model OXFORD LSL MEN
Përshkrimi Këmishë me mëngë të gjata për meshkuj , prerje klasike, me kallëp, xhep në anën e majtë të gjoksit, dy butona në jakë, shtatë para, tre butona në pranga, butona rezervë, të gjithë butona në ngjyrën e këmishës, hekurosje dhe mirëmbajtje e lehtë
Brendi EXPLODE
Ngjyra Gri
Paketë 20/1/1
Pesha neto 0.31 kg
Materiali Pambuk
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Performanca Mirëmbajtje e lehtë
Gjinia Për meshkuj, Model binjak
Prerja Klasike
Barcodi 8605025640327

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.37 x 0.31 x 0.56 m
Pesha bruto e kutisë 7.20 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 620520000000