Promobox > Modele > Tekstil > Pajisjet e biznesit > Këmisha > OXFORD LSL WOMEN

55.006.12 OXFORD LSL WOMEN - Këmishë me mëngë të gjata për femra

S M L XL XXL
Stoku 308 419 644 89 156


Informatat themelore

Kodi 55.006.12-S
Model OXFORD LSL WOMEN
Përshkrimi Këmishë me mëngë të gjata për femra, prerje klasike, pak me bel, dy qepje në pjesën e përparme, dy në pjesën e pasme, shtatë butona në pjesën e përparme, dy në pranga, butona rezervë, të gjithë butona në ngjyrën e këmishës, hekurosje dhe mirëmbajtje e lehtë
Brendi EXPLODE
Ngjyra Gri
Paketë 20/1/1
Pesha neto 0.25 kg
Materiali Pambuk
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Performanca Mirëmbajtje e lehtë
Gjinia Femra, Model binjak
Prerja I hollë
Barcodi 8605025640501

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.38 x 0.31 x 0.56 m
Pesha bruto e kutisë 5.92 kg
Vëllimi I kutisë 0.07 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 620630000000