OZONE - Bllok xhepi i biodegradueshëm

Pasqyra e stokut

34.390.23

Thirrje për çmim

Stoku
598

Produkte të ngjashmeInformatat themelore

Kodi 34.390.23
Model OZONE
Përshkrimi Fletore me stilolaps të biodegradueshëm, etiketa shënimi dhe etiketa mesazhesh, 70 fletë
Ngjyra Royal blue
Paketë 100/50/1
Pesha neto 0.11 kg
Materiali Letër
Shtypi Sito shtyp
Tema I reciklueshëm
Barcodi 8605040024621

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 100 Copë
Përmasat e cartonit 0.29 x 0.31 x 0.34 m
Pesha bruto e kutisë 11.70 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 482010300000