57.072.10 PACIFIC - Jakne softshell me kapele

M L XL XXL 3XL
Stoku 88 225 179 70 65


Informatat themelore

Kodi 57.072.10-M
Model PACIFIC
Përshkrimi Jakne Softshell me kapuç, xhaketë elastike me rregullues në kapuç, dy xhepa përpara dhe dy xhepa anash, zinxhiri është i papërshkueshëm nga uji
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 20/1
Pesha neto 0.46 kg
Barcodi 8605040053263

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.38 x 0.38 x 0.595 m
Pesha bruto e kutisë 10.26 kg
Vëllimi I kutisë 0.09 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 620190000000

Produkte të ngjashme