37.543.10 PAD - Mbushës i telefonave mobil pa kabëll

Stoku
6.300


Informatat themelore

Kodi 37.543.10
Model PAD
Përshkrimi Mbushës pa tel për telefona mobil i përshtatshëm për iPhone 8 / X, Samsung Galaxy S7 / S8 / S9 dhe smartphone të tjerë Android (shiko udhëzimet për telefonin tuaj të mençur), në një kuti dhuratë
Brendi PIXO
Ngjyra E zezë
Paketë 100/50/1
Pesha neto 0.08 kg
Materiali Plastikë
lloji I produktit Input micro USB
Pajisje shtesë Kuti për dhurata, Mbushje pa kabllo
Shtypi Tampon, Shtyp digjital
Barcodi 8605040004647

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 100 Copë
Përmasat e cartonit 0.24 x 0.25 x 0.55 m
Pesha bruto e kutisë 8.30 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 850440909000

Produkte të ngjashme