40.048.10 PAMPAS - ÇADËR E DYANSHME DHE ME HAPJE MANUALE

Stoku
0
Mbërritja 2.000
15.09.24.


Informatat themelore

Kodi 40.048.10
Model PAMPAS
Përshkrimi Çadër me 8 panele, dy faqe, dorezë të gomuar në formë "C", bosht çeliku të petëzuar me plastikë (Ø 12 mm), majë plastike dhe maja metalike
Brendi CASTELLI
Ngjyra E zezë
Paketë 24/12
Pesha neto 0.54 kg
Materiali Mëndafshi i papërpunuar
lloji I produktit Hapje manuele, 8 panela
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Performanca I papërshkueshëm nga ERA
Barcodi 8605040055915

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 24 Copë
Përmasat e cartonit 0.25 x 0.26 x 0.91 m
Pesha bruto e kutisë 14.44 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 660199200000

Produkte të ngjashme