44.123.10 PANDA - Fug EKO i biodegradueshëm, 220 ml

Stoku
1.441


Informatat themelore

Kodi 44.123.10
Model PANDA
Përshkrimi Fug I biodegradueshëm me dorezë dhe kapak silikoni
Ngjyra Black
Paketë 50/1
Pesha neto 0.10 kg
Materiali Përzierje plastike dhe kashte, Bambus
Kapaciteti 220 ml
Shtypi Tampon
Tema I reciklueshëm
Barcodi 8605040025666

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.491 x 0.247 x 0.494 m
Pesha bruto e kutisë 5.52 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 392490000000

Produkte të ngjashme