14.146.10 PANTERA - Set laps kimik metal dhe roller regent në kuti dhurate

Stoku
1.782


Informatat themelore

Kodi 14.146.10
Model PANTERA
Brendi REGENT
Ngjyra E zezë
Paketë 50/1
Pesha neto 0.17 kg
Materiali Metal
lloji I produktit Roller, Stilolaps
Pajisje shtesë Kuti për dhurata
Shtypi Gravim me laser
Barcodi 8605040022986

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.335 x 0.18 x 0.415 m
Pesha bruto e kutisë 9.76 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 960850000000

Produkte të ngjashme