58.107.10 PANTHER PANTS S - Pantallona pune elastik

48 50 52 54 56 58
Stoku 157 310 504 446 292 157


Informatat themelore

Kodi 58.107.10-48
Model PANTHER PANTS S
Përshkrimi Pantallona pune prej najloni elastik, 140 g/m2, material elastik ne pjesen e shpines dhe gjurit, shirit elastik rreth belit, lidhje e zgjatur mbrapa, dy xhepa para, dy xhepa mbrapa me rrathë, dy xhepa multifunksional në këmbë, qepje e trefishtë për përforcim.
Brendi TEKTON PRO
Ngjyra E zezë
Paketë 20/1
Pesha neto 0.38 kg
Materiali Najloni
Pajisje shtesë YKK zinxhire
Kolekcija PANTHER
Gram 140 g/m2
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Gjinia Për meshkuj
Barcodi 8605040079515

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.355 x 0.35 x 0.4 m
Pesha bruto e kutisë 8.26 kg
Vëllimi I kutisë 0.05 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 620343110000

Produkte të ngjashme