57.077.10 PARKER VEST - jelek

S M L XL XXL 3XL
Stoku 100 352 852 951 471 145


Informatat themelore

Kodi 57.077.10-S
Model PARKER VEST
Përshkrimi Jelek me dy xhepa përpara dhe xhep me zinxhir gjoksi, zinxhir i fshehur i brendshëm i pasmë për qasje të lehtë gjatë printimit
Ngjyra E zezë
Paketë 20/1
Pesha neto 0.47 kg
Materiali Poliester
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Gjinia Për meshkuj
Barcodi 8605040057506

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 25 Copë
Përmasat e cartonit 0.405 x 0.5 x 0.6 m
Pesha bruto e kutisë 13.70 kg
Vëllimi I kutisë 0.12 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 620190000000