PIKNIK - Eco lunch box, 500 ml

Pasqyra e stokut

41.099.71

Thirrje për çmim

Stoku
3466


Informatat themelore

Kodi 41.099.71
Model PIKNIK
Ngjyra Beige
Dimensioni 16.5 x 11.3 x 4.4
Paketë 50/1
Pesha neto 0.19 kg
shtypi Shtyp digjital
materiali Përzierje plastike dhe kashte
kapaciteti 500 ml
tema I reciklueshëm
Barcodi 8605040026236

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.349 x 0.275 x 0.576 m
Pesha bruto e kutisë 10.50 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës China
Kodi HS 392490000000