34.234.10 PINO MAXI - B5 notes

Stoku
658
Mbërritja 1.000
05.12-13.12.


Informatat themelore

Kodi 34.234.10
Model PINO MAXI
Përshkrimi Notes me skaje të rrumbullakosura, brez elastik dhe mbajtëse stilolapsi
Brendi PRO BOOK
Ngjyra E zezë
Paketë 20
Pesha neto 0.42 kg
Materiali Termo-sensitive eko lekurë
Pajisje shtesë Mbajtës I lapsit
Shtypi Shtyp digjital, Vulë e thatë
Tema Made in Europe
Formati B5
lloji I letrës Ivory
Barcodi 8605025672670

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.2 x 0.27 x 0.365 m
Pesha bruto e kutisë 8.98 kg
Vëllimi I kutisë 0.02 m3
Vendi i origjinës Serbia
Kodi HS 482010300000

Produkte të ngjashme