34.233.10 PINO MINI - A6 notes

Stoku
2.820
Mbërritja 1.058
24.07.2024.


Informatat themelore

Kodi 34.233.10
Model PINO MINI
Përshkrimi Notes me skaje të rrumbullakosura, brez elastik dhe mbajtëse stilolapsi
Brendi PRO BOOK
Ngjyra E zezë
Paketë 50
Pesha neto 0.13 kg
Materiali Termo-sensitive eko lekurë
Pajisje shtesë Mbajtës I lapsit
Shtypi Shtyp digjital, Vulë e thatë
Tema Made in Europe
Formati A6
lloji I letrës Ivory
Barcodi 8605025672618

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.22 x 0.17 x 0.445 m
Pesha bruto e kutisë 7.06 kg
Vëllimi I kutisë 0.02 m3
Vendi i origjinës Serbia
Kodi HS 482010300000

Produkte të ngjashme