PINTO - Ngjyra druri

Pasqyra e stokut

34.441.71

Thirrje për çmim

Stoku
7043

Produkte të ngjashmeInformatat themelore

Kodi 34.441.71
Model PINTO
Përshkrimi Ngjyra të drurit me një vizore dhe një mprehëse në një kuti druri
Ngjyra Beige
Paketë 100/10/1
Pesha neto 0.13 kg
Shtypi Gravim me laser, Sito shtyp, Tampon
Tema I reciklueshëm, Fëmijët
Barcodi 8605040038512

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 100 Copë
Përmasat e cartonit 0.235 x 0.34 x 0.46 m
Pesha bruto e kutisë 13.20 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 960990900000