PLANT - Eco ball pen

Pasqyra e stokut

10.187.10

Thirrje për çmim

Stoku
7224

Produkte të ngjashmeInformatat themelore

Kodi 10.187.10
Model PLANT
Ngjyra Black
Dimensioni O 1.1 x 14 cm
Paketë 1000/50
Pesha neto 0.01 kg
shtypi Tampon
materiali Përzierje plastike dhe kashte
lloji I produktit Stilolaps
tema I reciklueshëm
Barcodi 8605040099766

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 1000 Copë
Përmasat e cartonit 0.325 x 0.243 x 0.533 m
Pesha bruto e kutisë 10.98 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës China
Kodi HS 960810920000