41.147.71 PLATTER - Pllakë për prerje dhe servirje

Stoku
0
Mbërritja 10.000
10.08.24.


Informatat themelore

Kodi 41.147.71
Model PLATTER
Ngjyra Bezhë
Paketë 40/20/1
Pesha neto 0.35 kg
Barcodi 8605040037683

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 40 Copë
Përmasat e cartonit 0.275 x 0.2 x 0.41 m
Pesha bruto e kutisë 14.85 kg
Vëllimi I kutisë 0.02 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 441911000000