37.501.10 PLEXO - Laps kimik metal dhe USB

08 16 32 64
Stoku 0 0 0 0


Informatat themelore

Kodi 37.501.10-08
Model PLEXO
Brendi PIXO
Ngjyra E zezë
Paketë
Pesha neto 0.02 kg
Materiali Metal
lloji I produktit USB 2.0
Pajisje shtesë Kuti për dhurata
Shtypi Gravim me laser, Tampon
Barcodi 8605025677439

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 70 Copë
Përmasat e cartonit 0.095 x 0.1 x 10.5 m
Pesha bruto e kutisë 1.50 kg
Vëllimi I kutisë 0.10 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 852351100000