Studio e Logos
Specifikimi
Printo
Pasqyra e stokut

37.635.10 POCKET PRO - Mbajtës i kartëlave dhe mbajtës i telefonit

Stoku
13.251


Informatat themelore

Kodi 37.635.10
Model POCKET PRO
Ngjyra E zezë
Paketë 1000/500/1
Pesha neto 0.01 kg
Materiali Termo-sensitive eko lekurë
Shtypi Sito shtyp, Tampon, Shtyp digjital
Barcodi 8605040025024

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 1000 Copë
Përmasat e cartonit 0.245 x 0.41 x 0.24 m
Pesha bruto e kutisë 8.16 kg
Vëllimi I kutisë 0.02 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 392690979900

Produkte të ngjashme