57.007.10 POLARIS VEST - Jelek polar, 280 g/m2

S M L XL XXL
Stoku 187 379 589 744 292


Informatat themelore

Kodi 57.007.10-S
Model POLARIS VEST
Përshkrimi Jelek, 280 g/m2, jakë e lartë, dy xhepa para me zinxhir dhe një xhep në gjoks
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 15/1
Pesha neto 0.37 kg
Materiali Poliester
Kolekcija POLARIS
Shtypi Qepje
Gjinia Unisex
Barcodi 8605025632360

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 15 Copë
Përmasat e cartonit 0.4 x 0.26 x 0.58 m
Pesha bruto e kutisë 7.02 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 610230900000

Produkte të ngjashme