34.271.10 POWER NOTE - Notes formati A5 me një bateri ndihmëse me një kapacitet 4000 mAh

Stoku
0
Mbërritja 5.000
22.07.22.


Informatat themelore

Kodi 34.271.10
Model POWER NOTE
Përshkrimi Fletore A5 me kuti portofoli, powerbank 4000 mAh me dalje 5V / 2.1A dhe kabllo USB, mbajtëse telefoni, xhepa shtesë dhe mbajtëse stilolapsi, në një kuti dhuratë
Ngjyra Black
Paketë 20/1
Pesha neto 0.57 kg
Kapaciteti 5.000 mAh
Materiali Tekstil
lloji I produktit Input micro USB
Pajisje shtesë Kuti për dhurata, Mbajtës I lapsit
Shtypi Gravim me laser, Shtyp digjital
Formati A5
lloji I letrës Ivory
Barcodi 8605025698533

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.345 x 0.26 x 0.385 m
Pesha bruto e kutisë 11.94 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 850760009000

Produkte të ngjashme