34.387.20 POWER WALLET - Kuletë me një bateri ndihmëse me një kapacitet 4000 mAh

Stoku
224


Informatat themelore

Kodi 34.387.20
Model POWER WALLET
Përshkrimi Kuletë me bateri ndihmëse 4000 mAh me dalje 5V / 2.1A dhe kabllo USB, mbajtëse telefoni, xhepa shtesë dhe mbajtëse stilolapsi në kutinë e dhuratave
Brendi PIXO
Ngjyra Blue
Paketë 20/1
Pesha neto 0.29 kg
Kapaciteti 4.000 mAh
Materiali Tekstil
lloji I produktit Input micro USB
Pajisje shtesë Kuti për dhurata
Shtypi Gravim me laser, Shtyp digjital
Barcodi 8605040023181

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.3 x 0.24 x 0.34 m
Pesha bruto e kutisë 6.44 kg
Vëllimi I kutisë 0.02 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 850760009000