Promobox > Modele > Tekstil > Maica > Maica unisex > PREMIUM 180

50.063.10 PREMIUM 180 - Maicë pambuku, 180 g/m2

S M L XL XXL 3XL
Stoku 0 0 2.341 4.471 821 0
Mbërritja 5.000
01.03.24.
12.000
01.03.24.
15.000
01.03.24.
15.000
01.03.24.
7.000
01.03.24.
3.000
01.03.24.


Informatat themelore

Kodi 50.063.10-S
Model PREMIUM 180
Përshkrimi Maicë, e qepur nga një tub, qepje e dyfishtë në render, mëngët dhe fundi, qepje shtesë përgjatë shpatullave, jakë e përforcuar me shirit
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 50/10/1
Pesha neto 0.16 kg
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, DTG (digitalna štampa)
Barcodi 8605040048689

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.36 x 0.19 x 0.51 m
Pesha bruto e kutisë 9.26 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 610910000000

Produkte të ngjashme