Promobox > Modele > Tekstil > Maica > Maica per femra > PREMIUM LADY 180

50.064.10 PREMIUM LADY 180 - Maicë pambuku për femra, 180 g/m2

S M L XL XXL
Stoku 1.382 1.602 613 0 99
Mbërritja 1.200
22.01.25.
3.300
22.01.25.
2.100
22.01.25.
1.200
22.01.25.
200
22.01.25.


Informatat themelore

Kodi 50.064.10-S
Model PREMIUM LADY 180
Përshkrimi Miacë femrash pak bel, e qepur nga tubi, qepje dyshe në render, mëngët dhe fundi, qepje shtesë përgjatë shpatullave, jakë e përforcuar me shirit
Ngjyra E zezë
Paketë 50/10/1
Pesha neto 0.12 kg
Barcodi 8605040042892

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.335 x 0.2 x 0.44 m
Pesha bruto e kutisë 6.66 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 610910000000