34.434.10 PRESTON RPET - Çantë shpine biznesi

Stoku
448


Informatat themelore

Kodi 34.434.10
Model PRESTON RPET
Përshkrimi Çantë shpine biznesi me një ndarje kryesore, ndarje të mbushur për tabletë dhe laptop 15 ", dy xhepa me zinxhir në anët, lidhës USB
Brendi BRUNO
Ngjyra E zezë
Paketë 4/1
Pesha neto 0.70 kg
Materiali RPET
Pajisje shtesë USB konektor
Performanca I papërshkueshëm nga uji
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Tema Rpet
Barcodi 8605040054215

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 4 Copë
Përmasat e cartonit 0.355 x 0.46 x 0.615 m
Pesha bruto e kutisë 3.70 kg
Vëllimi I kutisë 0.10 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 420292910000

Produkte të ngjashme