37.932.10 PRIME PD - Powerbank me magnet, 10.000 mAh

Stoku
1.561


Informatat themelore

Kodi 37.932.10
Model PRIME PD
Përshkrimi Bateri ndihmëse për pajisje celulare me funksion PD dhe magnet me kapacitet 10000 mAh, në kuti dhuratë
Brendi PIXO
Ngjyra E zezë
Paketë 50/1
Pesha neto 0.30 kg
Kapaciteti 10.000 mAh
lloji I produktit Output USB, Input Type-C, PD USB
Pajisje shtesë Magnet, Kuti për dhurata, Mbushje pa kabllo, Unazë magnetike
Shtypi Shtyp digjital
Barcodi 8605040050262

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.355 x 0.2 x 0.52 m
Pesha bruto e kutisë 15.60 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 850760009000

Produkte të ngjashme