14.166.71 PRIUS - Set laps kimik dhe laps teknik

Stoku
3.802


Informatat themelore

Kodi 14.166.71
Model PRIUS
Ngjyra Bezhë
Paketë 200/50/1
Pesha neto 0.04 kg
Materiali Përzierje plastike dhe kashte
lloji I produktit Stilolaps, Mekanike
Pajisje shtesë Kuti për dhurata
Shtypi Tampon
Barcodi 8605040045732

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 200 Copë
Përmasat e cartonit 0.385 x 0.25 x 0.57 m
Pesha bruto e kutisë 8.54 kg
Vëllimi I kutisë 0.05 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 960850000000

Produkte të ngjashme