33.203.88 PROP - Varëse metalike për çelësa dhe mbajtëse e pajisjes celulare

Stoku
0
Mbërritja 7.200
20.07.24.


Informatat themelore

Kodi 33.203.88
Model PROP
Ngjyra Metal me shkëlqim
Paketë 300/50
Pesha neto 0.03 kg
Materiali Metal
Shtypi Gravim me laser, Stiker
Barcodi 8605040074510

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 300 Copë
Përmasat e cartonit 0.29 x 0.14 x 0.4 m
Pesha bruto e kutisë 9.00 kg
Vëllimi I kutisë 0.02 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 732620009000