QUEEN - Set për manikyr

Pasqyra e stokut

32.179.32

Thirrje për çmim

Stoku
132


Informatat themelore

Kodi 32.179.32
Model QUEEN
Përshkrimi Seti për manikyr përmban: gërshërë, rostiçeri, piskatore, skedarë dhe shtytës të kutikulave
Ngjyra Rose
Paketë 80/20/1
Pesha neto 0.16 kg
Materiali Plastikë, Metal
Pajisje shtesë Kuti për dhurata
Shtypi Shtyp digjital
Barcodi 8605040009079

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 80 Copë
Përmasat e cartonit 0.36 x 0.33 x 0.64 m
Pesha bruto e kutisë 13.35 kg
Vëllimi I kutisë 0.08 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 821420000000