57.079.10 RALLY WOMEN - Jakne softshell për femra

S M L XL XXL
Stoku 59 126 138 67 46


Informatat themelore

Kodi 57.079.10-S
Model RALLY WOMEN
Përshkrimi Jakne, jakë e lartë, dy xhepa përpara me zinxhir dhe një xhep në gjoks
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 20/1
Pesha neto 0.43 kg
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Barcodi 8605040080191

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.4 x 0.23 x 0.6 m
Pesha bruto e kutisë 10.02 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 610230900000