58.054.20 RANCH - Pantallona pune

48 50 52 54 56 58 60
Stoku 31 49 23 24 16 15 20


Informatat themelore

Kodi 58.054.20-48
Model RANCH
Përshkrimi Xhinse pune, 450g/m2, dy xhepa para, dy xhepa mbrapa dhe dy xhepa anash me ndarje praktike veglash, dado çekiç, rrip elastik per rehati ekstra, qepje dhe unaza dyshe, si perforcim
Brendi LMA
Ngjyra Blue
Paketë 20/1
Pesha neto 0.87 kg
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Barcodi 3473832723589

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.395 x 0.3 x 0.6 m
Pesha bruto e kutisë 18.47 kg
Vëllimi I kutisë 0.07 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 620342310000