58.050.11 RAPID BERMUDA - Bermuda pune

48 50 52 54 56 58 60
Stoku 27 3 0 0 12 30 45


Informatat themelore

Kodi 58.050.11-48
Model RAPID BERMUDA
Përshkrimi Pantallona të shkurtra Bermuda, gërshetim kanavacë 300g / m2, përforcime poliester 900D në vende të ekspozuara ndaj konsumit më të madh, dy xhepa përpara, dy xhepa prapa dhe dy xhepa anash me ndarje praktike për veglat, rrip me rrip velcro për të rregulluar gjerësinë e belit për rehati shtesë
Brendi LMA
Ngjyra Gri e erret
Paketë 30/1
Pesha neto 0.56 kg
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Barcodi 3473831949683

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 30 Copë
Përmasat e cartonit 0.41 x 0.31 x 0.61 m
Pesha bruto e kutisë 18.00 kg
Vëllimi I kutisë 0.08 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 620342350000