58.048.11 RAPID PANTS - Pantallona pune

48 50 52 54 56 58 60
Stoku 28 38 87 64 53 38 21


Informatat themelore

Kodi 58.048.11-48
Model RAPID PANTS
Përshkrimi Pantallona pune, gërshetim kanavacë 300g/m2, përforcime poliester 900D në vende të ekspozuara ndaj konsumit më të madh (xhepa, gjunjë), xhepa për futjen e jastëkëve të gjurit, katër xhepa përpara (dy me zinxhir), dy xhepa mbrapa dhe dy xhepa anash me ndarje praktike për vegla, arrë çekiç, unaza plastike për çelësa, rrip me rrip velcro për të rregulluar gjerësinë në bel për rehati shtesë, qepje të trefishta si përforcim
Brendi LMA
Ngjyra Gri e erret
Paketë 16/1
Pesha neto 0.91 kg
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Barcodi 3473831896062

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 16 Copë
Përmasat e cartonit 0.395 x 0.295 x 0.595 m
Pesha bruto e kutisë 15.78 kg
Vëllimi I kutisë 0.07 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 620342350000