41.198.71 REBEL - Gota, mbajtëse gotash nga guri dhe kube akulli prej graniti në kuti druri, 11/1

Stoku
0
Mbërritja 2.000
22.06.24.


Informatat themelore

Kodi 41.198.71
Model REBEL
Brendi CASTELLI
Ngjyra Bezhë
Paketë 6/1
Materiali Xham, Dru
Pajisje shtesë Kuti për dhurata
Shtypi Gravim me laser
Barcodi 8605040090244

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 6 Copë
Përmasat e cartonit 0 x 0 x 0 m
Pesha bruto e kutisë 0.00 kg
Vëllimi I kutisë 0.00 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 701399000000