50.045.10 RECORD KIDS - MAICE SPORTIVE PËR FËMIJË,130 G/M2

04 06 08 10 12
Stoku 105 77 108 0 0
Mbërritja 100
15.12.24.
150
15.12.24.
250
15.12.24.
100
13.07.24.
400
15.12.24.
205
13.07.24.
600
15.12.24.


Informatat themelore

Kodi 50.045.10-04
Model RECORD KIDS
Përshkrimi Maicë sportive për fëmijë, 130 g/m2, e qepur anash, jakë nga i njëjti material si trupi i këmishës, pëlhurë me funksion thithjeje dhe tharjeje të shpejtë.
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 50/5/1
Pesha neto 0.07 kg
Materiali Poliester
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Sublimacion
Tema Fëmijët, Back to school
Gjinia Për fëmijë
Prerja Klasike
Barcodi 8605040003947

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.3 x 0.22 x 0.36 m
Pesha bruto e kutisë 3.50 kg
Vëllimi I kutisë 0.02 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 610990200000

Produkte të ngjashme