50.023.10 RECORD LADY - MAICE SPORTIVE PËR FEMRA , 130 G/M2

S M L XL XXL
Stoku 0 0 113 53 397
Mbërritja 400
15.12.24.
1.040
27.07.24.
400
15.12.24.
1.235
27.07.24.
600
15.12.24.
310
27.07.24.
100
15.12.24.
100
27.07.24.
50
15.12.24.
100
27.07.24.


Informatat themelore

Kodi 50.023.10-S
Model RECORD LADY
Përshkrimi Maicë sportive për femra, 130 g/m2, pak bel, e qepur anash, jakë nga i njëjti material si trupi i bluzës, pëlhurë me funksion përthithjeje dhe tharjeje të shpejtë.
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 50/5/1
Pesha neto 0.09 kg
Barcodi 8605025653730

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.315 x 0.21 x 0.46 m
Pesha bruto e kutisë 5.10 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 610990200000

Produkte të ngjashme