37.988.90 REFLECTOR - Altoparlant bluetoothi 3W, karikues wireless 15W dhe mbajtëse telefoni

Stoku
2.009


Informatat themelore

Kodi 37.988.90
Model REFLECTOR
Brendi PIXO
Ngjyra E bardhë
Paketë 18/1
Pesha neto 0.40 kg
Barcodi 8605040085929

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 18 Copë
Përmasat e cartonit 0.295 x 0.33 x 0.36 m
Pesha bruto e kutisë 7.92 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 850440859000