57.002.10 REGATA - Jakne shiu

S M L XL XXL
Stoku 233 589 1.491 1.549 986


Informatat themelore

Kodi 57.002.10-S
Model REGATA
Përshkrimi Jakne shiu , jakë e lartë, kapuç me mbyllje elastike dhe rregullues shtrëngimi të palosur në jakë, e cila është e mbyllur me rrip Velcro, vaskë elastike në mëngë, dy xhepa para me zinxhir, të futur me rregullues shtrëngues në pjesën e poshtme, xhep xhepi të integruar të vendosur në xhepi i djathte
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 50/5/1
Pesha neto 0.20 kg
Materiali Najloni
Performanca I papërshkueshëm nga ERA
Shtypi Qepje, Sublimacion
Gjinia Unisex
Prerja Klasike
Barcodi 8605025632094

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.405 x 0.255 x 0.575 m
Pesha bruto e kutisë 11.68 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 620140100000