34.327.20 REPORTER - A6 notes

Stoku
148


Informatat themelore

Kodi 34.327.20
Model REPORTER
Përshkrimi Fletore A6 me skaje të rrumbullakosura, brez elastik dhe mbajtëse stilolapsi
Brendi PRO BOOK
Ngjyra Blue
Paketë 50
Pesha neto 0.14 kg
Materiali Termo-sensitive eko lekurë
Shtypi Gravim me laser, Sito shtyp, Shtyp digjital, Shtypje me foljie te nxehtë, Vulë e thatë
Tema Made in Europe
Formati A6
lloji I letrës White
Barcodi 8605040007365

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.225 x 0.18 x 0.46 m
Pesha bruto e kutisë 7.26 kg
Vëllimi I kutisë 0.02 m3
Vendi i origjinës Serbia
Kodi HS 482010300000

Produkte të ngjashme