Studio e Logos
Specifikimi
Printo
Pasqyra e stokut

37.636.10 RICHY - Mbajtës i kartëlave dhe mbajtës i telefonit PU

Stoku
1.452
Mbërritja 10.000
02.12.23.


Informatat themelore

Kodi 37.636.10
Model RICHY
Përshkrimi Mbajtës PU me shirit vetë-ngjitës
Ngjyra E zezë
Paketë 500/250/1
Pesha neto 0.02 kg
Materiali Termo-sensitive eko lekurë
Pajisje shtesë Magnet
Shtypi Gravim me laser, Sito shtyp, Tampon, Shtyp digjital
Barcodi 8605040025048

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 500 Copë
Përmasat e cartonit 0.365 x 0.33 x 0.38 m
Pesha bruto e kutisë 13.08 kg
Vëllimi I kutisë 0.05 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 392690979900

Produkte të ngjashme